Batumsuz Karadeniz Rüyası Turu 5 Gece – Karadeniz Turları

 • Hareket: Kesin Kalkış
 • Süre: 7 gün

Batumsuz Karadeniz turu olur mu demeyin. Yaptık, oldu! Batumsuz Karadeniz Rüyası Turu! Batum’u görmek istemeyen tatilciler için kaçırılmayacak fırsat. Mençuna ve Zilkale gezilerini içeren, Kastamonu’dan Artvin’e uzanan muhteşem bir Karadeniz turu düzenliyoruz! 6 gece 7 gün 5 gece otel konaklamalı olarak hazırladığımız Batumsuz Karadeniz turu için yerinizi hemen ayırtın!

Kastamonu, Sinop, Samsun, Ünye, Fatsa, Ordu, Giresun, Trabzon, Of, Sürmene, Sümela Manastırı, Maçka, Uzungöl, Ayder Yaylası, Fırtına Deresi gibi Karadeniz’in olmazsa olmazlarını görecek; rafting heyecanı yaşayacak, bol bol fotoğraf çekecek, muhlama ve hamsilerin tadına bakacak, hediyelik eşyalar alacak ve çok eğleneceksiniz. Karadeniz turları fırsatlarını kaçırmayın!

Rezervasyon Yaptır Biz Sizi Arayalım Diğer Karadeniz turları için tıklayın »

*

Alternatif Turlar

Bu Karadeniz turunun 4. Gününde, Batum’a gitmek istemezseniz, Zilkale yürüyüşü, isterseniz de Fırtına deresinde heyecan dolu dakikalar yaşayacağınız rafting turuna katılabilirsiniz.
Detay

*

Tur Tavsiyeleri

Karadeniz turu süresince rahat spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza bir kıyafet, dudak koruyucu kremi alabilir, alacağınız hediyelikler için de ekstra bir çanta bulundurabilirsiniz.

*

Müze Kart

Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri Ofislerimizde Tahsil Edilmektedir. Ödeme Seçeneğine Göre Peşin, K.Kartı Tek Sefer Veya Taksitli Olarak Ödenebilir.
Detay

*

Seyahat Sigortası Kapsamı

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası yolcuya aittir.

*

Neden Tatilhome?

Tatil Home, müşterilerine kurumsal turizm hizmeti vermesinin yanında, kişisel seyahat danışmanı olarak da müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiştir. Markamız, yurt içi ve yurt dışında yüzlerce farklı destinasyonu kapsayan hizmet ağıyla, TÜRSAB üyesi olarak en seçkin oteller ve ulaşım markalarıyla iş birliği yapmaktadır.

*
*

GAP Turları

Medeniyetlerin beşiği, binlerce yıl yüzlerce topluluğa ev sahipliği yapmış, kültür merkezi GAP şehirlerine unutulmayacak bir tur! 4 – 10 günlük uçaklı ve otobüsle düzenlenen GAP Turları fırsatlarından yararlanın!
GAP Turları İçin Tıklayın

*

Kapadokya Turları

Tam bir açık hava müzesi, mağara evleri, bozkır manzarası, mistik coğrafyası, dünyaca ünlü peri bacaları, vadileri ve kanyonları ile Kapadokya sizi bekliyor! Anadolu’nun bu eşsiz yöresini tanımak için Kapadokya Tur fırsatlarını kaçırmayın!
Kapadokya Turları İçin Tıklayın

Ulaşım

BATUMSUZ KARADENİZ RÜYASI TURU

6 GECE 7 GÜN 5 GECE OTEL KONAKLAMASI

1. GÜN: Değerli misafirlerimiz Batumsuz Karadeniz Rüyası Turu Karadeniz turu 1.gününde 21.30 Yenibosna Airport Avm Otoparkı – 22.00 Harbiye Cumhuriyet Caddesi – 23.00 Göztepe Medeniyet Üniversitesi Otoparkı (E – 5 Uzunçayır – Göztepe Yolu Üzerinde Yan Yol İstikametinde) – 23.15 Kartal Yemek Center – 23.30 Çayırova Mc Donalds Önünden hareket ile gece yolculuğumuza başlıyoruz. BAtumsuz Karadeniz Rüyası Turu bir başka olacak…

2. GÜN: KASTAMONU – SİNOP – SİNOP LİMAN – SİNOP TARİHİ CEZAEVİ – SAMSUN – ATATÜRK HEYKELİ – BANDIRMA VAPURU – ÜNYE – FATSA – ORDU – GİRESUN

Değerli misafirlerimiz Batumsuz karadeniz turu 2.gününde 00.00 İzmit Halk Evi Durağı (İzmit – Adapazarı yönünden) – 00.10 İzmit Otogar Önü Otobüs Durakları(ROMATEM Karşısı) – 00.40 Adapazarı Otoban Çıkışı Total Benzin İstasyonu – 01.25 Düzce Çoban Mevkii Shell Benzin İstasyonu Önünden sizleri otobüsümüze alıyoruz. Otobüsümüzde sizlere ikram edeceğimiz yemek paketi ve ikramlarımız eşliğinde İzmit – Adapazarı – Bolu – Gerede – Karabük – Araç istikametinden Kastamonu’ya ulaşıyoruz. Karaçomak Deresinin iki yakasına kurulmuş olan Kastamonu, Kurtuluş Savaşı’nda verdiği örnek mücadeleden sonra “Şehitler Diyarı” adıyla anılır olmuş. Burada, Hükümet Konağı, Şerife Bacı Anıtı’nı görüp Nasrullah Camii ve Meydanı’nı gezdikten sonra Kastamonu Kalesini ve Saat Kulesini panoramik olarak görüp Taşköprü – Hanönü – Boyabat istikametinden Sinop’a ulaşıyoruz. Küçük ve şirin bir ilimiz olan Sinop’ta, Maket Gemi Yapım Atölyeleri, liman, romanlara ve türkülere konu olmuş Tarihi Hapishaneyi gezip Sinop Aklimanda öğle yemeği için mola veriyoruz. Sinop’ta balık, nokul veya mantı tadabilir ve maket gemi atölyelerinden gemicik alabilirsiniz. Sinop gezimizi tamamladıktan sonra Batumsuz Karadeniz turu ile Gerze – Bafra – Alaçam istikametinden Samsun’a varıyoruz. İlk olarak Samsun Meydanında bulunan ATATÜRK Heykelini görüyoruz. Sonrasında doğu park alanı içinde yer alan ATAMIZI Samsun’a ulaştıran aslına uygun olarak yapılan Bandırma Vapurunu gördükten sonra otelimize ulaşıyoruz. Batumsuz Karadeniz turu akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Otobüste Dağıtılacak Olan Lunch Box (Sandwich, Meyve Suyu, Eti Browni, Muz, Nane Şekeri)
Öğle Yemeği: Sinop Örnek Mantı: Meşhur Sinop Mantısı (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Batumsuz Karadeniz Rüyası Turu Ücretine Dâhildir.
Konaklama: Fatsa Yalçın Otel, Dedeevi Otel / ORDU, Amazon Aretias Otel, Gayasis Otel, Bal Otel / GİRESUN
Mola Tesisleri: Bolu Mavi Ocak Dinlenme Tesisleri
Rota: İstanbul – Bolu (251 km) Bolu – Sinop (447 km) Sinop – Ordu (315 km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 1013 Km
Otele Giriş Saati: 19.00

3. GÜN: ORDU – BOZTEPE – GİRESUN – GİRESUN KALESİ – TRABZON – AYASOFYA MÜZESİ – TELKARİ ATÖLYESİ – SOĞUKSU MEVKİ – ATATÜRK KÖŞKÜ – OF – SÜRMENE – UZUNGÖL

Değerli misafirlerimiz, Batumsuz Karadeniz Rüyası Turu 3.gününde sabah açık büfe kahvaltı sonrasında, rehberimizden aldığımız bilgiler eşliğinde Ordu kentinin sembolü olan Boztepe’ye Çıkmalı Şu Orduya Bakmalı sözünün mekânı olan Boztepe’ye çıkıyoruz. Ordu’yu ve Karadeniz’i ayaklarımızın altında hissedeceğiz. Karadeniz Batum turu serbest zamanımızın ardından, Ordu’dan ayrılarak fındığın ve kirazın vatanı olan Giresun’a ulaşıyoruz. Fındık İmalathanesini görüyoruz. Alışverişimiz sonrasında yola çıkıyoruz. Giresun’dan geçerken bir yanımızda yakın tarihimizin bir parçası, milli mücadelenin kahramanlarından Topal OSMAN’IN Mezarının da içinde bulunduğu Giresun Kalesi ( Panoramik ), diğer tarafımızda ise Karadeniz’in tek adası olan Giresun Adasını ( Panoramik ) görerek Karadeniz’in en gelişmiş kenti olan Trabzon’a varıyoruz. Batumsuz Karadeniz turu dahilinde 13.yy da I. Manuel Komnenos zamanında yapılmış, 1461 yılında Fatih Sultan Mehmet’in Trabzon’u almasıyla camiye çevrilmiş, 1964 tarihinde müzeye çevrilmiş Kommenos Devletinin önemli eserlerinden biri olan Ayasofya Müzesini geziyoruz. Trabzon merkezde küçük bir gezinti yapıyoruz bu gezintide Trabzon’a has olan Telkari Sanatının örneklerini görebileceğimiz ve satın alabileceğimiz Telkari Atölyesi ve Mağazası gezintinin ardından Soğuksu Mevkiine doğru yola çıkıyoruz, burada bizi bir 20.yy şaheseri olan Atatürk Köşkü karşılıyor. Karadeniz Rüyası Turu ile Ulu Önder bu köşkte 1934 ve 1937 yıllarında iki kez kalmış, vasiyetinin bir kısmını da bu köşkte yazmıştır. Köşk’ün mimarisi ve bahçesi sizleri büyüleyecek. Atatürk Köşk’ü gezimizin ardından Bıçakları ve konakları ile ünlü Sürmene ilçesine uğruyoruz. Memişoğlu Konağını panoramik olarak görüp fotoğrafladıktan sonra Bıçak Atölyesine uğruyor ve gezimize devam ediyoruz. Karadeniz denilince belki de ilk akla gelen bitkidir çay ve Çay bulunan coğrafyada bir çay fabrikası geziyoruz. Çayın yapımını tarihini, bahçeden demliğe giden sürecini göreceğimiz Çay Fabrikası gezimizi yaptıktan sonra Karadeniz’in simgesi haline gelen Uzungöl’e gidiyoruz. Batumsuz karadeniz turu ile Uzungöl’de o muhteşem manzaraya karşı çay içip, güzel fotoğraflar çekebilirsiniz. Uzungöl’ün büyülü manzarasından sonra Arsin’de bulunan konaklama tesisimize ulaşıyoruz. Batumsuz Karadeniz turu akşam yemeği ve konaklama.

Sabah Kahvaltısı: Sınırsız olup, Batumsuz Karadeniz Rüyası Turu fiyatlarına dâhildir.
Öğle Yemeği: Saray Restaurant: Tüm yöresel Karadeniz yemekleri ile buluşabilirsiniz. Rehber Tavsiyesi: Akçaabat Köftesi, Kuymak, Kaygana, Etli Bulgur Pilavı, Laz Böreği
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, Karadeniz Rüyası ve Batum Turu ücretine dâhildir.
Konaklama: Zarha Mountain Resort / Gümüşkayak Otel / Konak Park Otel / Maçkam Otel / TRABZON
Rota: Ordu – Giresun (42 km) Giresun – Trabzon (131 km) Trabzon – Sürmene (50 km) Sürmene – Uzungöl (55 km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 278 km
Otele Giriş Saati: 18:30

4. GÜN: AYDER YAYLASI – GELİN DÜVENİ ŞELALESİ – FIRTINA DERESİ – ZİLKALE – RAFTİNG – PAKET FİYATINA DÂHİL BATUM TURU – GONİO (APSAROS) KALESİ – ÇORUH NEHRİ – TİYATRO BİNASI – MEDEA HEYKELİ – BATUM LİMANI – MERYEM ANA KATEDRALİ – ORTA CAMİİ – BOTANİK BAHÇE

Değerli misafirlerimiz, Batumsuz Karadeniz Rüyası Turu 4.gününde sabah açık büfe kahvaltı sonrasında, Dünyadaki cennet Ayder Yaylasına doğru yola çıkıyoruz. Fırtına Deresi’ni takip ederken kestane, kızılağaç, doğu ladini gibi Doğu Karadeniz bitki örtüsünün en zengin örneklerini görerek Hala Deresi’nin yanındaki tarihi Osmanlı Taş köprülerinden Mikron veya Kale Köprüsünde fotoğraf molası. Kaçkar Dağları’nın en güzel noktasından biri olan Ayder Yaylasında keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Karadeniz Rüyası ve Batum turu ile Gelin Düveni Şelalesi ve diğer şelaleleri görüyoruz. Galerdüzü ve Kalegon gezileri sonrası yaylada serbest zamanda keyifli bir yürüyüş yapıp yöre insanlarıyla keyifli bir sohbet yapabilirsiniz. Batumsuz Karadeniz turu ile Ayder Yaylasında kendinizi bambaşka bir dünyada hissedeceksiniz. Karadeniz’in en güzel vadilerinden Fırtına Deresi’nin yanında öğle yemeği için mola veriyoruz. Öğle yemeğinde yöresel lezzetler olan Muhlama, Laz böreği, Kara Lahana Sarması, Kırmızı Benekli Alabalığının tadına bakıyoruz. Keyifli öğle yemeğinin ardından, arzu eden konuklarımız için farklı tur alternatiflerimizi değerlendiriyoruz.

1.Seçenek: Batumsuz Karadeniz Rüyası Turu ile Çamlıhemşin’den bineceğimiz minibüslerle SEVDALUK dizisinin çekimlerinin de yapıldığı Şenyuva Köyü’nü görerek Fırtına Vadisi’nin vahşi doğasında yükselen Zilkale’ye gidiyoruz. Zilkale’nin Kartal Yuvasını andıran görüntüsüne hayran kalacaksınız. Zilkale’de geçireceğimiz zaman sonrası Şenyuva Köyü’ne dönerek sizlere çay molası veriyoruz. Harika manzaraya karşı çaylarınızı yudumladıktan sonra Karadeniz Bölgesi’nin en büyük taş köprülerinden biri olan Şenyuva Köprüsü’ne kısa bir yürüyüş ile geçiyoruz. Köprüde size vereceğimiz zaman sonrası minibüslerimize binerek Çamlıhemşin’e geri dönüyoruz. Ekstra Kişi Başı 35 TL

2.Seçenek: Fırtına Deresinde yaklaşık 1,5 saat süren hafif bir parkurda RAFTİNG kişi başı 50 TL
Fırtına Vadisinin ardından Arhavi’ye ulaşıyoruz. Arhavi’den bineceğimiz minibüsümüz Çiftekemer Köprüsü’nden geçerek Küçükköy’e ulaşacaktır. Küçükköy’de minibüslerimizden inerek asma köprüden karşıya geçip çok keyifli bir yürüyüşe başlıyoruz. Yaklaşık 15-20 dakika sürecek yolculuğumuzda Botanik Parkı andıran ağaçların arasından geçeceğiz. Yine aynı rota üzerinde çay bahçelerinin arasından geçecek ve isterseniz çay kesimi etkinliğimize katılabilirsiniz. Lazca anlamı “Ulaşılamaz” olan Mençuna’ya vardığımızda göreceğimiz manzara ise tek kelimeyle harika olacak. Bu muhteşem turun ardından Arhavi’ye geri dönerek grubumuzla ve otobüsümüzle buluşuyoruz. Otobüsümüze otelimize gidiyor ve otelimize yerleşiyoruz. Karadeniz rüyası turu akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Batumsuz Karadeniz Rüyası Turu Ücretine Dâhildir.
Öğle Yemeği: Pınar Alabalık Tesisleri: Kırmızı Benekli Alabalık, Muhlama, Laz Böreği (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Karadeniz Batum Turu Ücretine Dâhildir.
Konaklama: Heyamo Otel, Terzioğlu Otel, Sarp Otel, Peronti Otel / Hopa/ ARTVİN
Rota: Sürmene – Ayder (125 km) Ayder – Batum (125 km) Batum İçi Gezisi (30 km) Batum – Hopa (40 km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 320 Km
Otele Giriş Saati: 18.30

5. GÜN: RİZE – RİZE KALESİ – RİZE BOTANİK PARKI – RİZE BEZİ ATÖLYESİ – SÜMELA MANASTIRI – MAÇKA – ALTINDERE MİLLİ PARKI – SÜMELA MANASTIRI -ZİGANA DAĞI

Değerli misafirlerimiz, Batumsuz Karadeniz Rüyası Turu 5.gününde kahvaltı sonrasında, Rize Şehir Merkezinde gezimizi panoramik olarak yapıyoruz. Ardından tarihin eski çağlarından beri Rize’de hanımların elleriyle dokuduğu, günümüzde ise modern üretime sahip Rize Bezi Atölyesi’ni ziyaret ediyoruz. Sonrasında Şirin Rize’yi Kuşbakışı seyredeceğimiz Rize Botanik Parkına veya Rize Kalesi’ne çıkıyoruz. Rize gezilerimizi tamamladıktan sonra Rize’den ayrılarak Trabzon Maçka’da bulunan Altındere Milli Parkına hareket ediyoruz. Altındere Milli Parkı içine girdiğinizde adeta yeşilin 1001 tonunu göreceksiniz. Batumsuz karadeniz turu ile yeşilliklerin içinde bulunan Karadağ’ın eteklerine kaya oyularak inşa edilmiş olan Sümela Manastırı’nın mimari harikasını gördüğünüzde şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. 1250 mt yükseklikte bulunan Sümela Manastırını gezerken rehberimizin anlatımlarından sonra bir kez daha büyüleneceksiniz. Batumsuz Karadeniz turu Ayazma, Kaya Kiliseleri, Su Kemerleri, Kaya Freskleri gezisi ardından yıllarca uzaklara geçit imkânı vermeyen ve adı türkülere konu olan Zigana Dağı’na çıkılmasıyla devam ediyor. (Sümela Manastırı’nda yapılan restorasyon çalışmaları nedeniyle manastır, 22 Eylül 2015 tarihinden itibaren geçici süreyle ziyarete kapatılmıştır. Restorasyon süresi belli olmadığından, tur tarihinde manastırın kapalı olması durumunda Sümela Manastırı’nın Altındere Milli Parkı içerisinden panoramik fotoğrafı alınacaktır.) Zigana Geçiti’nden Gümüşhane sınırına geçtiğimizde Karadeniz ve Doğu Anadolu Bitki Örtüsü ve iklimi arasındaki keskin ayrıma da canlı şahitlik edeceksiniz. Zigana üzerinde bulunan Hamsiköy’de, köyün meşhur sütlacının tadına bakabilirsiniz. (Ekstra) Keyifli geçen günümüzün ardından otelimize ulaşıyoruz. Otobüslü Karadeniz turları akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Batum tur fiyatları da bütçenizi sarsmayacak.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Batumsuz Karadeniz Rüyası Turu Ücretine Dâhildir.
Öğle Yemeği: Zigana Kardak Tesisleri: Yöresel Tatlar Ve Hamsiköy Sütlacı (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Otobüslü Karadeniz Turları Ücretine Dâhildir.
Konaklama: Fatsa Yalçın Otel, Dedeevi Otel / ORDU, Amazon Aretias Otel, Gayasis Otel, Bal Otel / GİRESUN
Rota: Hopa – Rize (90 km) Rize İçi Gezi (5 km) Rize – Sümela (110 km) Sümela (Maçka) – Ordu (225 km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 440 Km
Otele Giriş Saati: 19.30

6. GÜN: AMASYA – HAZERANLAR KONAĞI – FERHAT İLE ŞİRİN SU KANALLARI – YEŞİLIRMAK – YALIBOYU EVLERİ – ÇAKALLAR TEPESİ – MUMYA MÜZESİ – ÇORUM

Değerli misafirlerimiz, Batumsuz Karadeniz Rüyası Turu 6.gününde Ünye – Samsun – Havza istikametinden Amasya’ya varıyoruz. Gezimize 1865 yılında yaptırılan tipik bir Osmanlı konağı olan Hazeranlar Konağı ile başlıyoruz. Sonrasında Yeşilırmak kenarına yapılan nehrin üzerine doğru duran Yalı Boyu Evlerinin Cumbalarını izliyoruz. Ardından Batumsuz Karadeniz Turu ile Sultan II. Bayezid adına 1485 yılında yapılan içinde camii, medrese, imaret, türbe, şadırvan ve çeşme bulunan Sultan II. Bayezid Külliyesini Karadeniz Batum turu sayesinde geziyoruz. Buradan Burma Minareli Camii ve Şehzadeler Parkını geziyoruz. İçinde İlhanlılar Döneminde kalma 6 adet mumyanın en fazla ilgi çektiği Amasya Müzesini ziyaret ediyoruz. Müze gezimiz sonrasında Helenistik Döneme ait olduğuna inanılan ve mitolojiye göre Ferhat’ın, Şirin’e kavuşmak adına dağları kazarak oluşturduğu ve bu adı taşıyan Ferhat ile Şirin Su Kanallarını ziyaret ediyoruz. Otobüsle Karadeniz turları dahilinde son olarak Amasya’yı tepeden görebileceğimiz ve fotoğraflarımızı çekebileceğimiz Amasya Kalesi ve Kaya Mezarlarını panoramik olarak da görebileceğimiz Batumsuz Karadeniz turu Çakallar Tepesini ziyaret ediyoruz. Buradan öğle yemeğimiz için serbest zaman vermek üzere şehir merkezine iniyoruz. Bölgesel lezzetlerin tadılabileceği merkezde yemek molamızın ardından Amasya gezimizi tamamlıyoruz. Amasya’dan Çorum’da bulunan otelimize gidiyoruz. Batumsuz Karadeniz turu akşam yemeği ve konaklama.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Batumsuz Karadeniz Rüyası Turu Ücretine Dâhildir.
Öğle Yemeği: Amasya Lalehan Restoran, Apple Palace Hotel, Hancı Bey Restaurantta: Toyga Çorbası, Salata, Bakla Dolması, Keşkek (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Batumsuz Karadeniz Rüyası Turu Ücretine Dâhildir.
Konaklama: Apple Palace Otel / Amasya – Grand Alin Otel / Turhal – Mavi Ocak Otel / Sungurlu / Çorum
Rota: Ordu – Amasya (280 km) Amasya İçi Gezi (15 km) Amasya – Sungurlu (165 km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 460 Km
Otele Giriş Saati: 19.30

7. GÜN: HATTUŞAŞ -YAZILIKAYA AÇIK HAVA MABEDİ – SFENKSLİ KAPI – BÜYÜK TAPINAK

Değerli misafirlerimiz, Batumsuz Karadeniz Rüyası Turu 7.gününde kahvaltıdan sonra Anadolu’nun en eski medeniyeti Hititler’in başkenti Hattuşa’ya gidiyoruz. Çok geniş bir alana yayılmış olan Hattuşaş Kenti’nde Aslanlı, Sfenksli, Kral Kapısı ile Büyük Tapınak ve Saray Binalarından sonra, bin tanrılı Hititlerin en önemli tapım merkezi olan Yazılıkaya Açık Hava Mabedi’ni görüp İstanbul’a olan dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Sungurlu – Kırıkkale – Ankara – Bolu – Adapazarı – İzmit güzergâhı ile akşam saatlerinde İstanbul’a varıyor ve bir başka Batumsuz Karadeniz turu organizasyonunda buluşmak üzere Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki gezimizde buluşmak üzere üzülerek vedalaşıyoruz. Dönüş Saatimiz Normal Hava Ve Yol Koşullarında Kadıköy’de Saat 23.00’dur. Karadeniz rüyası ve Batumsuz Karadeniz turu keyifli bir şekilde noktalanıyor.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Batumsuz karadeniz turu Ücretine Dâhildir.
Öğle Yemeği: Mavi Ocak Restaurant: Serbest Menu (Ekstra)
Akşam Yemeği: Yol Üstü Mola Tesislerinde Ekstra Olarak Alınacaktır.
Konaklama: DİKKAT DÖNÜŞ GÜNÜ. BUGÜN OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.
Rota: Sungurlu – Hattuşa (30 km) Hattuşa – Ankara (220 km) Ankara – İstanbul (460 km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 710 Km
TOPLAM TUR MESAFESİ: 3203 Km
İstanbul’a Varış Saati: 23.00

Karadeniz Otelleri – Konforlu Konaklama İmkanı

 • Ordu Fatsa Yalçın Otel
 • Ordu Dedeevi Otel
 • Giresun Amazon Aretias Otel
 • Giresun Gayasis Otel
 • Giresun Bal Otel
 • Trabzon Zarha Mountain Resort
 • Trabzon Gümüşkayak Otel
 • Trabzon Konak Park Otel
 • Trabzon Maçkam Otel
 • Artvin Heyamo Otel
 • Artvin Terzioğlu Otel
 • Artvin Sarp Otel
 • Artvin Peronti Otel
 • Amasya Apple Palace Otel
 • Turhal Grand Alin Otel
 • Çorum Mavi Ocak Otel

Karadeniz Ulaşım – Konforlu Otobüs ve Minibüsler

Ulaşım MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15″ LCD monitör.

MAN FORTUNA: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15″ LCD monitör.

NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15″ LCD monitör.

TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15″ LCD monitör.

Batumsuz Karadeniz Rüyası Turu 5 Gece Ücrete Dahil Olan Hizmetler

* Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
* Lüks Otobüsler İle Ulaşım
* Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri
* Otobüs İçi İkramlar
* Tur Güvencesi
* Açık Büfe 5 Sabah Kahvaltısı
* Açık Büfe veya Set Menü 5 Akşam Yemeği
* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
* Ek Hizmet Bedelleri
* Ekstra Olmayan Tüm Yayla Transfer Ücretleri
* Gidiş – Dönüş Ekonomi Sınıf Uçak Bileti

Batumsuz Karadeniz Rüyası Turu 5 Gece Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

* Tüm Öğlen Yemekleri
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
* Tüm Özel Harcamalar
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
* Yurtdışı Çıkış Harcı
* Müze Giriş Ücretleri

İade ve İptal Durumları


Tur içerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez.
Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez.
Haftalık Turlarda Oturma Düzeni Birer Sıra Kaydırılır.
Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre aynı standartlarda olmak kaydı ile Değişiklik Yapılabilir.
Tur öncesi ve Tur içinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Tatil Home’un Sorumluluğu Yoktur.
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Tatil Home’ da saklıdır.
Turun iptali durumunda Tatil Home, iptalini bizzat bildirmek zorundadır.
Acil Durumlarda Ulaşılacak Yerel Telefon Numaraları: 0 549 580 30 98 Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir.