Bayram Turları19 Mayıs’ta Karadeniz Turları

19 Mayıs Bayram turları fırsatlarından yararlanın, küçük kaçamaklar yapın…

Gençsiniz! Kanınız kaynıyor! Yerinizde duramıyorsunuz! O zaman çantanızı kaptığınız gibi doğru Karadeniz yollarına! Arkadaş grubunuzla birlikte unutulmaz bir 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı 2015 tatil programı sizi bekliyor! 19 Mayıs turları Karadeniz organizasyonlarından yararlanın.

Gençlik ve Spor Bayramı olan 19 Mayıs, hafta sonuna denk geldiğinde bizlere birkaç günlük bir tatil şansı vermektedir. Bu güzel mevsimde uçakla Karadeniz turları, değerlendirebileceğiniz zengin seçenekler arasındadır. 19 Mayıs Karadeniz turları için özel olarak hazırlanan kampanyaları kaçırmayın. Bu dönemde Karadeniz tur fiyatları düşüyor ve ekonomik tatil yapma imkanı sağlıyor.

Bu kadar kısa sürede Karadeniz gezilir mi demeyin! Gece yolculuğu ile Karadeniz’e gitme imkanı veren 19 Mayıs turları sayesinde güvenli bir yolculuktan sonra Karadeniz’e ulaşacak; en önemli tarihi ve doğal güzellikleri göreceksiniz. Sümela Manastırı, Uzungöl, Ayder Yaylası, Çamlıhemşin, Şavşat, Hopa ve Artvin gezilerek tekrar Trabzon’dan uçakla ya da otobüsle dönüşle son bulan 19 Mayıs Karadeniz turları oldukça cazip.  Baharı karşılayan yaylalara düzenlenen 19 Mayıs turları ile yemyeşil Karadeniz’de tarihi yerleri görecek, şenliklere ve aktivitelere katılacaksınız. Karadeniz tur fırsatlarını kaçırmayın.

Bayrama Özel Karadeniz Turları – Hangisi Ekonomik?

19 Mayıs Karadeniz turları genel olarak öğrencilere hitap ettiği için bütçe sarsmayan cinstendir. Kısa turları 19 Mayıs’ta 200 TL’ye bulmak mümkünken 2 – 3 gece konaklamalı turlar 400 – 700 TL arasında değişmektedir. 19 Mayıs Karadeniz turu fiyatları erken rezervasyonla indirimli hale getirilebilir. Arkadaş ve okul grupları için de tur firmalarının indirimlerinden yararlanılır. Karadeniz turu fiyatları için tur firmalarını aramanızda fayda var.

19 Mayıs 2015 Karadeniz Turları

Baharın Başlangıcında 23 Nisan Turları – Karadeniz Tur Fırsatları

Bayram turları ile çocuklarınızı mutlu edin…23 Nisan Karadeniz Turları ile kuzeyin en güzel illerini keşfe gidin…

Çocuklarınıza farklı bir bayram hediyesi vermek ister misiniz? Muhteşem bir Karadeniz turu ile yaşadıkları coğrafyayı yakından tanımalarına imkan verecek hem yöreyi öğrenmelerini hem de eğlenmelerini sağlayacaksınız. Dilerseniz kolları sıvayıp sınıfça bir 23 Nisan turu organizasyonu düzenlenmesine katkı sağlayabilirsiniz. Geleceğimiz olan çocuklarınızla geçmişin ve doğa ananın kucağında unutulmaz anlar yaşayın!

23 Nisan çocuk bayramı resmi tatil olduğu için tatil kaçamağı yapmak isteyenlere mükemmel fırsatlar sunuyor. İsteyenler İstanbul ve Ankara’dan günübirlik Batı Karadeniz kültür turu yapabiliyor. Dileyenler ise birkaç gün izin kullanarak uzun Karadeniz turları ile çocuklarını sevindirebiliyor. 23 Nisan Karadeniz turları düzenleyen tur firmaları cazip tur programlarıyla her sene binlerce öğrenciyi Karadeniz’i keşfe götürüyor.

Karadeniz turları arasından kısa olanları tercih edenler için Karadeniz’in başlangıcı olan Düzce, Bolu, Karabük civarında günübirlik olarak Abant, Akçakoca ve Safranbolu turları yapılmaktadır. Siz de bu güzel günde 1 – 2 günlüğüne de olsa yakın yöreleri gezip hem nefes alıp, hem de minik bir Karadeniz gezisi yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. 23 Nisan Karadeniz turu fırsatlarını kaçırmayın.

23 Nisan Karadeniz Turları – Hangisi Ekonomik?

23 Nisan Karadeniz turları genel olarak öğrencilere hitap ettiği için bütçe sarsmayan cinstendir. Kısa 23 Nisan turlarını 200 TL’ye bulmak mümkünken 2 – 3 gece konaklamalı 23 Nisan Karadeniz turları 400 – 700 TL arasında değişmektedir. 23 Nisan Karadeniz turu fiyatları erken rezervasyonla indirimli hale getirilebilir. Arkadaş ve okul grupları için de tur firmalarının indirimlerinden yararlanılır. Karadeniz turu fiyatları için tur firmalarını aramanızda fayda var.

23 Nisan 2015 Karadeniz Turu

30 Ağustos Karadeniz Turları – Uçaklı Tur Fırsatları

30 Ağustos Karadeniz turları ile kurtuluşun vatanına yolculuk…

Kurtuluş mücadelesinin başladığı topraklar olan Karadeniz’de unutulmaz anlar yaşayın! Yeşilin, mavinin, tarihin ve kültürel zenginliğin buluştuğu bu coğrafyada 30 Ağustos Karadeniz turları ile farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Konaklama, ulaşım ve yemek masrafının ücrete dahil olduğu Karadeniz turu sayesinde ekonomik bir tatil geçirebilirsiniz.

Çok büyük bir bölge olan Karadeniz’i özetle birkaç günde nasıl gezersiniz? İşte size bir şans. 30 Ağustos bu sene sizlere yaz tatili yapmanız için fırsat veriyor. Birkaç günlük kaçamak yapacağınız Karadeniz’de lüks otellerde konaklar ya da yıllık izninizi kullanarak bu süreyi daha da uzatabilirsiniz.

Uçakla yapılan yolculuklarda Doğu Karadeniz’i 2-3 günde komple gezebilirsiniz. En çok tercih edilen lokasyonda sabah uçakla Trabzon’a gidip sonrasında 2 gece konaklamayla Rize, Artvin ve yaylaları da dolaşıp Ağustos sıcağında ferahlayıp serinleyeceğiniz bir Karadeniz turu yapmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. 30 Ağustos turları sizi keyifli bir yolculuğa çıkaracak.

Bayrama Özel Karadeniz Turları – Hangisi Ekonomik?

30 Ağustos Karadeniz turları genel olarak öğrencilere ve ailelere hitap ettiği için bütçe sarsmayan cinstendir. 30 Ağustos Karadeniz turları günübirlik gezilerini 200 TL’ye bulmak mümkünken 2 – 3 gece konaklamalı Karadeniz turları 400 – 700 TL arasında değişmektedir. 30 Ağustos Karadeniz turu fiyatları erken rezervasyonla indirimli hale getirilebilir. Arkadaş ve okul grupları için de tur firmalarının indirimlerinden yararlanılır. Karadeniz turu fiyatları için tur firmalarını aramanızda fayda var. Erken rezervasyon fırsatlarını da kaçırmayın.

30 Ağustos 2015 Karadeniz Turu

Ramazan Bayramı’nda Karadeniz Turları

Ramazan bayramı turları ile keyifli bir Karadeniz gezisi…

Şeker tadında bir bayram geçirmek için haydi Karadeniz’e! Yaz mevsiminin en güzel zamanları Rize yaylalarında, Trabzon ormanlarında ve sahil balıkçılarında geçer. 11 ayın sultanı Ramazan’ın bitiminde kendinizi ödüllendirin ve tur biletinizi şimdiden alın! Ramazan bayramında Karadeniz turu tam olarak ihtiyacınız olan şey.

Ağustos sıcağına rastlayan Ramazan bayramında Karadeniz’de olup, hem tatil yapıp, hem de serin ve ferah havasında rahat rahat gezmeye ne dersiniz? Bu yıla özel 4 günlük Karadeniz turu sizi bekliyor.

Bu sene Şeker Bayramında çok keyifli Karadeniz turları sizi bekliyor. Arefe günü ya da bayram gecesi hareketle düzenlenen Karadeniz turlarına katılarak 4 günlük bir geziye çıkabilirsiniz. Hatta haftanın son iki gününü de gezinize eklerseniz toplamda 1 haftalık Karadeniz tatili yapmış olursunuz. Yeşil ve mavi renge doyacağınız uçakla Karadeniz turları, Ramazan bayramı turlarının gözde rotası.

Bayrama Özel Karadeniz Turları – Hangisi Ekonomik?

Ramazan Bayramı Karadeniz turları erken rezervasyon imkanları sunduğu için bütçe sarsmayan cinstendir. Günübirlik ya da tek gece konaklamalı Ramazan Bayramı turlarını 200 TL’ye bulmak mümkünken 2 – 3 gece konaklamalı turlar 400 – 700 TL arasında değişmektedir. Ramazan Bayramı Karadeniz turu fiyatları erken rezervasyonla indirimli hale getirilebilir. Arkadaş ve okul grupları için de tur firmalarının indirimlerinden yararlanılır. Karadeniz turu fiyatları için tur firmalarını aramanızda fayda var.

Ramazan Bayramında Karadeniz Turu

Dolu Dolu Tatil – Kurban Bayramı Karadeniz Turları

Kurban bayramı turları ile kuzeyi keşfetmeye gidiyoruz… Kurban Bayramı’nda Karadeniz tam size göre!

Kendinize ve sevdiklerinize bir iyilik yapın, Kurban Bayramı tatilinizi Karadeniz turu ile geçirin! Sonbaharın en güzel tonlarını barındıran bu cennette hem kültürel hem de doğal güzelliklere doyacaksınız. Konforlu oteller, eğlenceler ve spor aktiviteleri de sizleri bekliyor!

Kurban Bayramı Karadeniz Turu ile Karadeniz’in en güzel yerlerini gezebilecek Ekim ayının başlarına gelen bu tarihlerde serin yayla havası ile kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Okulların başlamasından hemen önce sunulan tatil fırsatını kaçırmayın! Uçakla ve otobüsle, dilediğiniz şekilde serüven dolu yolculuğunuza başlayın!

Kurban Bayramı arefe gününde ya da bayram gecesinde yola çıkarak düzenlenen Karadeniz bayram turları ile 3 – 5 günlük tatiller yapabileceksiniz. Sonbaharın ilk günlerinde rahat rahat Orta ve Doğu Karadeniz’in tüm şehirlerini hatta Batum’u bile gezebilirsiniz. Yağan yağmurların tadını çıkarabilir, tarihi yerleri ziyaret edebilir, meşhur Karadeniz lezzetlerinin tadına bakabilirsiniz.

Bayrama Özel Karadeniz Turları – Erken Rezervasyon Fırsatı

Kurban Bayramı Karadeniz turları genel olarak erken rezervasyon imkanları sunduğu için bütçe sarsmayan cinstendir. Günübirlik Kurban Bayramı turlarını 200 TL’ye bulmak mümkünken 2 – 3 gece konaklamalı turlar 400 – 700 TL arasında değişmektedir. Kurban Bayramı Karadeniz turu fiyatları erken rezervasyonla indirimli hale getirilebilir. Arkadaş ve okul grupları için de tur firmalarının indirimlerinden yararlanılır. Karadeniz turu fiyatları için tur firmalarını aramanızda fayda var.

Kurban Bayramında Karadeniz Turu

Cumhuriyet Bayramı’nda Karadeniz Turları

29 Ekim turları ile ailecek Karadeniz gezisi… Cumhuriyet Bayramı Karadeniz tur fırsatlarını kaçırmayın!

Yılın en sakin dönemlerinde Karadeniz yaylalarında kamp yapmak, doğa fotoğrafları çekmek ve tarihi güzellikleri görmek ister misiniz? Yapmanız gereken Cumhuriyet Bayramı tatilinin size sunduğu olanaktan yararlanmak. Trekking, paraşüt ve kano gibi pek çok doğa etkinliği de sizi bekliyor.

Bu sene 91. yıldönümünü kutladığımız Cumhuriyet’imizin kuruluşunun ilk adımlarının atıldığı Samsun’dan en uzak vatan Artvin’e kadar uzun bir gezi listesi sizi bekliyor. 29 Ekim gününün sonrasındaki günleri de hanenize ekleyerek 3 – 4 günlük bir Karadeniz turuna çıkabilirsiniz. 29 Ekim Karadeniz turları fırsatını kaçırmamanızı öneririz.

Gece ya da sabahın erken saatinde hareket edilen Karadeniz turları ile Batum’dan başlayıp, Artvin, Rize ve Trabzon’u rahat rahat gezebilirsiniz. Uçaklı turları tercih etmeniz zamanınızı daha avantajlı kullanmanızı sağlayacak.

Bayrama Özel Karadeniz Turları – Hangisi Ekonomik?

29 Ekim Karadeniz turları genel olarak öğrencilere hitap ettiği için bütçe sarsmayan cinstendir. Birkaç günlük Cumhuriyet Bayramı turları 200 TL’ye bulunabilirken 2 – 3 gece konaklamalı turlar 400 – 700 TL arasında değişmektedir. 29 Ekim Karadeniz turu fiyatları erken rezervasyonla indirimli hale getirilebilir. Arkadaş ve okul grupları için de tur firmalarının indirimlerinden yararlanılır. Karadeniz turu fiyatları için tur firmalarını aramanızda fayda var.

29 Ekim 2015 Karadeniz Turu

En çok tercih edilen turlar

Tüm turları görmek için tıklayın..